Uzlādes cena

 Cena par uzlādi e-mobi uzlādes stacijās – 0,28* EUR/min

   *Izmantojot e-mobi autorizācijas karti, e-mobi vai Mobilly mobilo aplikāciju. Uzlādes cena citu operatoru pārvaldītās stacijās var atšķirties!

Pakalpojuma izmantošanas noteikumi pieejami ŠEIT.

Informācija par pakalpojuma apmaksu

  • E-mobi karte un e-mobi mobilā aplikācija (App Store vai Google Play) – pēcapmaksas pakalpojums, kas ir pieejams klientiem, kuri ir noslēguši līgumu par e-mobi karti. Kartei var pieteikties e-mobi.lv. Kartes un piegādes cenas norādītas emobi.lv sadaļā Klientu atbalsts dokumentā VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
  • Mobilly mobilā aplikācija – skenē QR kodu uz Mobilly uzlīmes oranžā krāsā (Mobilā aplikācija pieejama App Store vai Google Play).
  • SMS – skatīt informāciju uz uzlādes stacijas. Apmaksa tiek pievienota tālruņa rēķinam. Pakalpojums pieejams Latvijā reģistrētiem pēcapmaksas LMT un Bite klientiem. Par pakalpojumu var tikt piemērota operatora komisija.
  • be.ENERGISED COMMUNITY tiešais maksājums (viesabonēšana VISA, MasterCard, PayPal) – izvēlies un skenē QR kodu pie vajadzīgā konektora ar viedtālruņa skeneri ārpus e-mobi aplikācijas. Uzlādes cena tiks parādīta pēc QR koda noskenēšanas.
  • Uzlāde ar citu operatoru izsniegtām autentifikācijas kartēm vai aplikācijām – iespējama, ja tās izsniedzējs atbalsta viesabonēšanas uzlādi e-mobi tīklā. Jāņem vērā, ka šādā gadījumā uzlādes cena var atšķirties no e-mobi portālā uzrādītās. Jautājumu gadījumā par norēķiniem un rezervēto summu atgriešanu Klientam jāsazinās ar attiecīgo operatoru.

.

.

.

.